DIETA NEERA kuracja oczyszczająca

Neera 1l

Kuracja Neera Schudnij 3-5 kg w tydzień! Schudnij 5 – 10 kg w 10 dni.

Kuracja Neera została stworzona w Szwajcarii jako środek odchudzający i oczyszczający. Szybko zyskała zwolenników, ponieważ okazała się wysoce skuteczna. Dla każdego, kto poważnie myśli o unormowaniu swojej wagi, kuracja ta jest długo oczekiwanym darem: prostym, przyjemnym, sprawdzonym, ekonomicznym, a przede wszystkim zdrowym i naturalnym. Badania wykazały, że 70% osób, które zastosowały kurację, straciło od 5 do 10 kg w 10 dni, a pozostałe 30 % od 3 do 5 kg. W czasie kuracji organizm powraca do swojego pierwotnego, naturalnego stanu harmonii i pozbywa się nadwagi nie naruszając zdrowych komórek. Większa część utraconej wagi to komórki tłuszczowe, w których zalega nejwięcej toksyn. Zaletą kuracji jest to, że utracona waga najczęściej nie powraca. Dzieje się tak z dwóch podstawowych powodów.

Po pierwsze: w przeciwieństwie do większości diet odchudzających, waga utracona w Kuracji Neera nie jest wagą wody. Większość diet obiecujących rewelacyjną i drastyczną utratę wagi, np. 5 kg w 2 dni, to diety, które wymuszają utratę wody, a ta po skończeniu diety powraca. Waga utracona podczas Kuracji Neera pochodzi w większości z tłuszczu i starych, niezdrowych komórek. A to jest prawdziwe odchudzenie.

Po drugie: osoby, które ukończyły kurację czują się doskonale i mają lepsze nastawienie psychiczne do jedzenia. W naturalny sposób wybierają lekkie i zdrowe pokarmy i z chęcią dbają o zdrowie. Podczas gdy organizm faktycznie sam oczyszcza się i odmładza, napój Neera spełnia ważne funkcje wspomagające ten proces: Zapewnia substancje odżywcze potrzebne do sprawnego funkcjonowania organizmu, wspomagające przywrócenie równowagi biochemicznej i mineralnej w tkankach i komórkach oraz przyspieszające ich regenerację. Jest wchłaniany bezpośrednio do krwi, nie obciążając dodatkowo przewodu pokarmowego. Napój dostarcza bardzo znikomej ilości białka, stąd wspomaga proces eliminacji. Dostarcza dużej ilości płynu, koniecznego do skutecznego wypłukiwania toksyn z organizmu. Kwas askorbinowy zawarty w cytrynach wspomaga procesy oczyszczania, działając jak wewnętrzny detergent, rozpuszczający tłuszcz. Pieprz kajeński (sproszkowane papryczki chili) przyspiesza metabolizm, stymuluje krążenie, wspomagając proces eliminacji toksyn. Siła życiowa drzew rosnących w ekologicznie czystych lasach zawarta w Naturalnym Syropie z Drzew wspomaga siły samouzdrawiające organizmu. Podczas Kuracji Neera pijemy mieszaninę wody, świeżego soku z cytryny, pieprzu kajeńskiego i Naturalnego Syropu z Drzew Madal Bal. Późną jesienią i zimą używamy gorącej wody, aby nie wychłodzić organizmu. Pieprz kajeński dodatkowo rozgrzewa ciało, pobudzając krążenie. Kiedy tylko czujesz głód, sięgnij po szklankę napoju Neera.

Jedna butelka (1 litr) wystarcza na tydzień kuracji. Przeciwwskazania ciąża i karmienie piersią anoreksja i bulimia cukrzyca typu 1 i 2 chemioterapia osłabienie organizmu z powodu choroby bądź po chorobie przebywanie pod ścisłą opieką lekarską z powodu choroby

Post Author: Redakcja